Fachowcy

masaż Warszawa, masaż w Warszawie, masażysta

Anna Yeromina
Uprawiam masaże od 2000 roku. Absolwentka Studia masażu w Kyjowie. Prowadzę masaży: hiromasaż, klasyczny, chiński, modelujący, antycellulitowy, bańką chińską, guasza.
W moim kręgu zainteresowań i nauczania znajdują się: zajęcia Zhong Yuan Qigong (instruktor Zhong Yuan Qigong), kobiece praktyki, które na Wschodzie stanowią integralną część kultury zachowania i pozwalają kobietom poprawiać swoje zdrowie i rozwijać się duchowo, studiuję praktyki medytacji, różne style Qigong, praktyki energodynamiczne, zawodowo zajmuję się masażami.
Mam ukończone kilka kierunków studiów wyższych (jedno z których to rehabilitacja fizyczna i fitness). W 2011 roku ukończyłam studia na poziomie podstawowym w Akademii Psychoterapii Pozytywnej w Wiesbaden, uczestniczyłam w seminariach prowadzonych przez czołowych psychologów świata.
W styczniu 2017 roku ukończyłam studia Pekińskiego Medycznego Instytutu „Kundawel”, i teraz pracuje imidż-terapeutką.
W pracy wykorzystuje współczesne metody diagnozowania i leczenia organów i tkanek miękkich. Pracuje nad diagnostyką przyczyn bólu i zastosowaniem odpowiednych technik leczniczych.
Od września 2015 roku rozpoczęłam pracować masażystką we własnym Gabinecie masażu „Sadhana” w Warszawie.
„Jestem szczęśliwa, że mam możliwość pomagać ludziom, którzy chcą zmienić swoje życie i są gotowi działać. Najbardziej podoba mi się, kiedy ludzie stają się zdrowi, szczęśliwi, stają się panami swego życia…”.

masaż joga pływanie qigong Warszawa массаж йога плавание цигун Варшава

Sergej Yeromin
Uprawiam masaże od 1991 roku. Ukończyłem studia masażu w Leningradzie w Instytucie Pediatrii. Absolwent 2017 r. Studia masażu w Karlowych Warach (150 godz.). Prowadzę masaży: klasyczny, sportowy, antycellulitowy, bańką chińską.
Dużo czasu poświęcam samorozwoju na temat wykorzystania różnych metod i technik masażu.
Uwielbiam pomagać ludziom, dobierać odpowiednie zabiegi, aby skupić się na konkretnym problemie, by odnieść wspólny sukces.
Rozwija swoje zawodowe zainteresowania na szkoleniach oraz kursach.
Od września 2015 roku rozpocząłem pracować masażystom we własnym Gabinecie masażu „Sadhana” w Warszawie.